Kongre Merkezi

LIBERTY HOTELS LYKIA

Liberty Hotels Lykia, Babadağ’ın eteklerinde çam ağaçlarıyla çevrili bakımlı bahçeleri ve eşsiz peyzajıyla 370.000 m2 büyüklüğünde bir alan üzerine kurulmuştur. Kum ve çakıldan oluşan Akdeniz ve Ege denizinin birleştiği turkuaz mavisi koylarından birinde 650 metre uzunluğunda özel bir plaja sahiptir. Liberty Hotels Lykia, kusursuz bir tatil ve toplantı deneyimi sunmak adına her türlü alt yapıya sahiptir. Türkiye’de bir ilk olan 22.000m2 alana kurulu Çocuk Cenneti, 6 aydan 18 yaşa kadar tüm çocuklara her türlü aktiviteyi sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek standartlarda konaklama hizmeti veren 800 den fazla odasına ilaveten;

Aileler İçin Eğlence Zamanı; 18 su kaydırağı ve 7 havuzu ile eğlenceyi başlatın
İnanılmaz Lezzetler; Dünya ve Türk mutfağının en güzel örneklerini lezzetli sunumlarla
Kendinizi Şımartın; SPA merkezinin sağlık, güzellik ve uzak doğu ritüelleri
Harika Aktiviteler; Profesyonel Animasyon ekibi ile unutulmaz ve keyifli hatırlar biriktirin

KONGRE MERKEZİ

Liberty Kongre Merkezi, doğayla bütünleşen, cam ve çelik yapısı ile duygularınıza nefes aldıran, gün ışığı, yüksek tavanlar, dağ, deniz ve orman manzarası ile gün boyu enerji veren bir merkezdir.

Liberty koyunda, iki farklı tesisin ( aile konsepti ve yetişkin konsepti ) tam ortasında bağımsız bir bina olarak kurulmuştur.

Son teknoloji ses, görüntü ve ışık sistemleri ile donatılmış olan kongre merkezi genelinde kablosuz internet ulaşımı bulunmaktadır.

Kongre web sayfası Bee´o Propolis katkıları ile hazırlanmıştır.
Sponsorlar
Altın Sponsor
Sektörel İletişim Sponsoru